Strona główna Dziwnow4fun

Dziwnow4fun

Aplikacja Dziwnow4fun
Aplikacja mobilna Dziwnów4fun to wybrane atrakcje Dziwnowa oznaczone specjalnymi tablicami.

Zwiedzanie Dziwnowa wchodzi w nowy wymiar. Dzięki aplikacji Dziwnow4fun na telefon lub tablet zobaczycie ukryty świat, niewidoczny w rzeczywistości. Oczywiście aplikacja jest dostępna za darmo, a dodatkowo możecie zdobyć duże rabaty w Dziwnowie. „Dziwnów 4 fun” to pierwszy tego typu projekt nad morzem w województwie zachodniopomorskim. Nie czekaj i przyłącz się do gry.

Aplikacja mobilna Dziwnów4fun

Dziwnów4fun to aplikacja przeznaczona na telefony i tablety, która umożliwia zwiedzanie atrakcji w Dziwnowie z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości. Przykładowo możecie zacumować statkiem w porcie, albo złapać wirtualną mewę.

Skąd pobrać aplikację

Aplikacja jest dostępna na system Android oraz iOS i dostępna w sklepach z aplikacjami dla poszczególnych platform. Dodatkowo trzeba podkreślić, że aplikacja jest darmowa i nie zawiera ukrytych opłat. Wystarczy pobrać i zainstalować na wybranym urządzeniu, by dołączyć do gry.
Google Play>>
App Store >>

Jakie korzyści płyną z korzystania z aplikacji Dziwnów4fun

Po pierwsze aplikacja pozwala na zwiedzanie atrakcji Dziwnowa z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości. To nowatorskie rozwiązanie dzięki, któremu zobaczycie dodatkowe elementy otoczenie, niedostępne bez aplikacji. Drugą rzeczą jest mapa atrakcji, które warto zobaczyć. Kolejna sprawa do atrakcja dla najmłodszych, którzy pochłonięci przez świat gier komputerowych, mogą łączyć zwiedzanie z zabawą.

Rozwiązując zadania w aplikacji możecie zdobyć między innymi rabat do Morskiego Centrum Nauki w Dziwnowie – jednej z najpopularniejszych atrakcji Dziwnowa.

Podsumowując, Dziwnów możecie zwiedzać na wiele sposobów, między innymi tradycyjnie lub przykładowo z telefonem w dłoni, który zastąpi mapę. Dodatkowo kolejną korzyścią są rabaty w wielu punktach miasta. Po drugie rozwiązywanie kolejnych zadań to świetna zabawa dla całej rodziny. Po trzecie rozszerzona rzeczywistość jest szczególnie atrakcyjna dla dzieci.