Market Dino Dziwnów

Market Dino Dziwnów znajduje się między Drogą Wojewódzką 102, a ulicą Marynarki Wojennej, przy rondzie. Jednocześnie adres sklepu to ulica Dziwna 15 A.

Market Dino Dziwnów

Sklep leży w części Dziwnowa położonej na Wyspie Wolin. W pobliżu znajduje się kompleks boisk sportowych Orlik oraz duży plac zabaw. Dodatkowo z parkingu widać most zwodzony Dziwnów – jedną z najbardziej charakterystycznych atrakcji Dziwnowa.

W sklepie są dwie kasy, ale zwykle działa tylko jedna. Dodatkowo jest stanowisko mięsne. Jak w każdym sklepie tej sieci asortyment jest zróżnicowany. Sklep Dino należy do polskiej sieci handlowej.

Sklep Dino Dziwnów
Otwarcie marketu Dino w Dziwnowie.

Wokół budynku jest duży parking. Dodatkowo oznaczono miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych.

Godziny otwarcia sklepu Dino w Dziwnowie

Sklep jest otwarty w dni robocze i soboty: w godzinach 7-23.

W sezonie letnim zakupy możecie zrobić przez całą dobę.

Paczkomat w Dziwnowie

Obok marketu Dino w Dziwnowie znajduje się paczkomat. Drugi paczkomat w Dziwnowie stoi przy ulicy Mickiewicza 26.

Najbliższe sklepy Dino znajdziecie w miejscowościach: Łukęcin i Wrzosowo.

Podsumowując, najbliższe sklepy Dino znajdziesz w Dziwnowie, Łukęcinie i Wrzosowie. Z drugiej strony w Dziwnowie są inne duże sklepy. Po pierwsze, Biedronka w Dziwnowie przy ulicy Słowackiego. Po drugie, Polo market przy ulicy Mickiewicza. Kolejne markety znajdziesz w sąsiednich miejscowościach: Dziwnówek i Łukęcin.

Jakie sklepy są w Dziwnowie?

Sieć sklepów Dino dynamicznie się rozwija w całym kraju, a w pasie nadmorskim powstaje szczególnie dużo sklepów. Jednocześnie Biedronka i Polo Market też budują swoje sklepy w nadmorskich miejscowościach, więc konkurencja jest duża. Z kolei klienci mają większy wybór i niższe ceny. Dodatkowo w pasie nadmorskim sieć Żabka otwiera sezonowe sklepy. Podsumowując, duże sieci handlowe przejmują rynek nad morzem, niszcząc małe rodzinne sklepy.

Konkurencja dla Dino Dziwnów

Sklepy spożywcze w Dziwnowie sieci ABC. W Dziwnowie jest jeszcze kilka sklepów spożywczych ogólnopolskiej sieci ABC.