Kamery Dziwnów

Kamery Dziwnów to kamery internetowe w różnych punktach miasta, z których obraz można oglądać w internecie przez całą dobę.

Dziwnów kamera falochrony

Obraz z kamery pokazującej ujście do morza Dziwny aktualizowany jest co 5 min w dzień. Zainstalowana w marinie żeglarskiej kamera pozwala obserwować statki wypływające w morze oraz jednostki cumujące w marinie. W prawej części obrazu widać Punkt Kontroli Granicznej, a w centralnej części widać falochron. Pierwsza kamera w Dziwnowie nie robi już wrażenia takiego jak kiedyś. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji wciąż jest jednak pokazuje widok, który warto zobaczyć.

Dziwnów:  kamera centrum

Nowa kamera prezentuje płynny obraz, wysokiej jakości z ulicy Mickiewicza w Dziwnowie. Kamera jest obrotowa a zlokalizowana jest na budynku TVK Albatros. Przekazywany obraz 24h/dobę jest a kamera posiada tryb nocny. W osi jezdni kamera wykonuje zoom w obie strony. Szczególnie atrakcyjnie obraz wygląda latem. Widać jak wielu turystów odwiedza Dziwnów. W dziwnowskiej kablówce również można oglądać obraz z 3 innych kamer zlokalizowanych w centrum miasta. Aby zobaczyć aktualny obraz z kamery proszę kliknąć na obrazek obok

.
Dziwnów: kamera przystań statków

Kolejna kamera w Dziwnowie zainstalowana została na budynku Urzędu Miasta i Gminy Dziwnów. Płynny obraz wyświetlany jest przez całą dobę. Kamera pokazuje nabrzeże statków pasażerskich, ulicę Wybrzeże Kościuszkowskie w obie strony oraz Zalew Kamieński. Ciekawą funkcją jest możliwość samodzielnego sterowania kamerą. Minusem jest konieczność doinstalowywania specjalnego oprogramowania. Aby zobaczyć aktualny obraz z kamery proszę kliknąć na obrazek obok

 

Kamery nad morzem
Kamera nad morzem

Dziwnów plaża

Kamera zainstalowana przy wejściu na plażę z ulicy Parkowej. Kamera jest ruchoma i pokazuje obraz na żywo w rozdzielczości 720p.

Dziwnów kamera most

Kamera zainstalowana przy wejściu na plażę z ulicy Parkowej. Kamera jest ruchoma i pokazuje obraz na żywo w rozdzielczości 720p.

Kamery nad morzem
Marina w Dziwnowie port jachtowy Dziwnów

Dziwnów kamera port jachtowy

Kamera zainstalowana w porcie jachtowym w Dziwnowie. Kamera jest ruchoma i pokazuje obraz on-line w rozdzielczości 720p.

Dziwnów kamera centrum

Kamera marina Dziwnów przystań sezonowa
Kamera zainstalowana przy ulicy Mickiewicza w Dziwnowie. Kamera jest ruchoma i pokazuje obraz na żywo w rozdzielczości 720p.

Dziwnów kamera rondo

Kamera zainstalowana przy ulicy Mickiewicza w Dziwnowie. Kamera jest nieruchoma i pokazuje obraz na żywo w rozdzielczości 720p.

Dziwnów kamera marina

Kamera zainstalowana na przystani sezonowej w Dziwnowie. Kamera jest ruchoma i pokazuje obraz on-line w rozdzielczości 720p.