Strona główna Sport XV Olimpijska Majówka w Dziwnowie

XV Olimpijska Majówka w Dziwnowie

507 osób uczestniczyło w XV Olimpijskiej Majówce w Dziwnowie. Organizator, LUKS „Bałtyk”, składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomagali w organizacji tej biegowej imprezy.

Dziękuję Ochotniczej Straży Pożarnej z Dziwnowa, a szczególności Markowi Ziębie oraz Tomkowi Adamczykowi, Krzyśkowi Wilczyńskiemu, Krystianowi Skuzie i Norbertowi Grzeszczykowi za pomoc techniczną i zabezpieczenie imprezy, Beacie Naumuk i Sabinie Greli za sprawną pracę Biura Zawodów, pani Wiesi Kasabule za pomoc techniczną, Zbyszkowi Berendzie, Sławkowi Czubakowi, Zenkowi Nowakowi i Norbertowi Płosajowi za sędziowanie, Zenkowi Kozłowskiemu za nagłośnienie i rzutką spikerkę oraz Annie Gawłowicz za pomoc medyczną.

Szczególne podziękowania kieruję do Małgosi Janawy, za dokumentację fotograficzną i znoszenie moich fanaberii, związanych ze stresem przed zawodami. Dziękuję opiekunom dzieci, którzy poświęcili swój czas na dowiezienie dzieci i młodzieży i opiekę nad nimi podczas imprezy. I wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uatrakcyjnienia Olimpijskiej Majówki w Dziwnowie.

Wyniki XV Olimpijskiej Majówki:

Przedszkolaki 3-4 latki dziewczęta:

Wiktoria Wojciechowska – Dziwnów
Oliwia Zych – Dziwnów
Paulina Kruła – Dziwnów
Przedszkolaki 3-4 latki chłopcy

Eryk Jaskuła– Dziwnów
Michał Białek– Dziwnów
Brajan Surma– Dziwnów
Przedszkolaki 5-6 latki dziewczęta

Paulina Bałachowska – Dziwnów
Sandra Stria– Dziwnów
Patrycja Kędzierska– Dziwnów
Przedszkolaki 5-6 latki chłopcy

Adam Eloukli – Dziwnów
Adam Kamiński – Dziwnów
Maciej Kilianek– Dziwnów
Szkoły Podstawowe

Klasa I dziewczeta:

Natalia Baranowska – SP Kołczewo
Milena Żemojtel –SP Dziwnów
Kinga Teper –SP Dziwnów
Klasa I – chłopcy:

Emil Szubert – SP Wapnica
Arek Bieńkowski – –SP Dziwnów
Bartek Kopeć –SP Dziwnów
Klasa II dziewczęta:

Alicja Rosół – SP Kołczewo
Weronika Wrońska –SP Dziwnów
Karolina Pozorska – SP Dziwónów
Klasa II chłopcy:

Dawid Buczek – SP Wapnica
Patryk Słabolepszy –SP Dziwnów
Rafał Subda – SP Kołczewo
Klasa III dziewczęta:

Oliwia Kieler – SP Wapnica
Oliwia Stogowska –SP Górki Pomorskie
Anna Rejchert – –SP Dziwnów
Klasa III chłopcy:

Krystian Treper –SP Dziwnów
Kamil Przybyszewski –SP Dziwnów
Igor Arczyński –SP Dziwnów

Klasa IV dziewczęta

Margareta Ochmińska :- SP Kołczewo
Zuzanna Pociask –SP Dziwnów
Marta Kiersztyn–SP Dziwnów
Chłopcy Kl. IV:

Wiktor Barnatowicz –SP Dziwnów
Filip Bałycki- SP Wapnica
Wiktor Majchert –SP Dziwnów
Dziewczęta Kl. V:

Gracja Kalibabka –SP Dziwnów
Paulina Baranowska – SP Wolin
Estera Donart – SP Dziwnów
Chłopcy klasa IV:

Wiktor Barnatowicz –SP Dziwnów
Filip Batycki – SP Wapnica
Wiktor Majnert –SP Dziwnów
Dziewczęta klasa V:

Gracja Kalibabka –SP Dziwnów
Paula Baranowska – SP Wolin
Estera Donart –SP Dziwnów
Chłopcy klasa V:

Aleksander Nowakowski –SP Dziwnów
Arkadiusz Wasilewski –SP Dziwnów
Kewin Hryszan –SP Dziwnów
Dziewczęta klasa VI:

Olga Domaradzka – SP Wysoka Kamieńska
Klaudia Szabat– SP Wysoka Kamieńska
Zofia Kotarak– SP Wysoka Kamieńska
Chłopcy klasa VI:

Michał Skrzypczyk –SP Dziwnów
Jakub Matyjasik –SP Dziwnów
Konrad Seniowski –SP Dziwnów
Klasyfikacja drużynowa szkół podstawowych:

Dziewczęta:

SP DZIWNÓW – 739 pkt.
SP KOŁCZEWO- 205 pkt.
SP WYSOKA KAMIEŃSKA – 137 pkt.
Chłopcy:

SP DZIWNÓW- 765 pkt.
SP KOŁCZEWO – 227 pkt.
SP WAPNICA 107 pkt

GIMNAZJA:

Klasa I dziewczęta:

Aleksandra Lorent- GS Dziwnów
Magdalena Woś- GP „Pomerania” Dziwnów
Gabriela Woś- GP „Pomerania” Dziwnów
Klasa I chłopcy:

Jakub Kula- GP Kamień Pom
Kamil Baran –Wapnica
Łukasz Baranowski – GP Wolin
Klasa II dziewczęta:

Aneta Zawiślak – GP „Pomerania” Dziwnów
Aleksandra Bondzio – GS Dziwnów
Karolina Lao – GS Dziwnów
Klasa II chłopcy:

Jerzy Kalibabka – GP Wolin
Adrian Stasiak – GP „Pomerania” Dziwnów
Krystian Borowski GS Dziwnów
Klasa III dziewczęta:

Moda Kalibabka – GP „Pomerania” Dziwnów
Kinga Mazurek – GP „Pomerania” Dziwnów
Alicja Szatanik- GP „Pomerania” Dziwnów
Klasa III chłopcy:

Mateusz Gural – GP „Pomerania” Dziwnów
Patryk Wesołowski – GP „Pomerania” Dziwnów
Damian Karolak – GP „Pomerania” Dziwnów
Klasyfikacja drużynowa gimnazjalistów:

Dziewczęta:

GP „Pomerania” Dziwnów
Gimnazjum Społeczne Dziwnów
GP Wolin
Chłopcy:

GP „Pomerania” Dziwnów
Gimnazjum Społeczne Dziwnów
GP Kamień Pom.
Szkoły ponadgimnazjalne:

Dziewczęta:

Paulina Skrzypczyk
Natalia Bandura – ZSP Kamień Pom.
Magdalena Żabińska – ZSP Kamień Pom.
Chłopcy:

Denis Marks – ZSP Kamień Pom.
Fabian Majewski– ZSP Kamień Pom.
Michał Naumuk LO 1 Szczecin
Klasyfikacja szkół ponadgimnazjalnych:

Liceum Społeczne Dziwnów
ZSP Kamień Pom.
LO 1 Szczecin
Bieg rodzinny:

Rodzina pp. Kalibabków
Rodzina pp.Kula
Bieg Open:

Bartłomiej Musiał – Wysoka Kamieńska
Marek Brząkała – Kamień Pomorski
Michał Naumuk

Poprzedni artykułMorskie Manewry Sił 8. FOW
Następny artykułOstrzeżenie przed burzami z gradem
Portal informacyjny Dziwnow.net to pierwszy portal nadmorskiego Dziwnowa.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj