Strona główna Siłownia Dziwnów

Siłownia Dziwnów

Szukasz siłowni w Dziwnowie? Siłownia Dziwnów, czyli siłownia MOSiK w Hali Sportowo-Widowiskowej oraz siłownie zewnętrzne w Dziwnowie, Międzywodziu, Dziwnówku i Łukęcinie. Chcesz poćwiczyć na siłowni w Dziwnowie – zobacz gdzie.

Siłownie i sale fitness nad morzem
Siłownia MOSIK Dziwnów jest czynna codziennie w godzincach 7-21.

Jeżeli cenisz sobie zdrowy tryb życia i lubisz dbać o formę, zapewne zastanawiasz się gdzie w Dziwnowie można poćwiczyć na siłowni oraz która siłownia jest najlepsza w Dziwnowie i okolicy. W przypadku obiektów zamkniętych dużego wyboru nie ma, ale siłowni zewnętrznych jest dużo.

Siłownia Dziwnów

Siłownia w Dziwnowie funkcjonuje przy ulicy Reymonta 10 (Aleja Gwiazd Sportu), w budynku Hali Sportowo-Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Kultury. Do dyspozycji ćwiczących są:

  1. Sala do ćwiczeń – podłoga wyłożona specjalną gumową nawierzchnią.
  2. Szatnia – osobna szatnia dla osób korzystających z siłowni wyposażona jest w zamykane szafki.
  3. Łazienka oraz prysznice

Karnety na siłownię w Dziwnowie

Wstęp na siłownię w Dziwnowie jest płatny. Wejście odbywa się na podstawie karnetu zakupionego na dany miesiąc kalendarzowy lub opłacenia jednorazowego wejścia na siłownię. Uwaga karnet obowiązuje do końca bieżącego miesiąca kalendarzowego, a nie przez 30 dni. Opłaty za wejście jednorazowe i karnety na siłownię pobierane są w recepcji hali.

Godziny otwarcia siłowni w Dziwnowie

Siłownia Dziwnów jest czynna codziennie w godzinach 7:30 – 21:00 z wyłączeniem świąt oraz dni w których w obiekcie odbywają się duże wydarzenia sportowo – rekreacyjne oraz kulturalne.

Kontakt
Miejski Ośrodek Sportu i Kultury
ul. Reymonta 10
72-420 Dziwnów
tel. 91 38 13 320

Siłownie w Dziwnowie

Dodatkowo na terenie Gminy Dziwnów zainstalowano siłownie zewnętrzne. W każdej miejscowości gminy znajduje się minimum jeden tego typu obiekt. Mamy aż cztery siłownie zewnętrzne w Dziwnowie:
1. Siłownia przy ulicy Dziwnej – siłownia zewnętrzna znajduje się za kompleksem boisk orlik.
2. Siłownia przy ulicy Żeromskiego – siłownia zewnętrzna w parku żeglarskim, położonym na trasie port jachtowy – mostem zwodzony w Dziwnowie.
3. Siłownia przy ulicy Sienkiewicza – siłownia zewnętrzna znajduje się w parku miejskim między ulicami Kochanowskiego i Parkową
4. Siłownia przy ulicy Kaprala Koniecznego – siłownia zewnętrzna w sąsiedztwie kortów tenisowych Centrum Sportowo Rekreacyjne Dziwnów