Lodowisko Dziwnów

Lodowisko w Dziwnowie 2023/24

Lodowisko w Dziwnowie
Lodowisko w Dziwnowie jest otwarte do godziny 20:00, ale ostatnie wejście jest o godzinie 19:00.

Lodowisko w Dziwnowie przy ul. Dziwnej to jedna z najpopularniejszych zimowych atrakcji w Gminie Dziwnów. W okolicy obiektów tego typu nie ma, więc przyjeżdża tu dużo osób z okolicy. Więcej całorocznych propozycji znajdziesz w zakładce atrakcje Dziwnów i okolica.

Lodowisko w Dziwnowie 2023

Sztuczne lodowisko w Dziwnowie powstało w ramach rządowego projektu “Biały Orlik”. Dziwnowskie lodowisko funkcjonuje na terenie Kompleksu Boisk Sportowych Orlik przy ulicy Dziwnej. Tafla lodowiska jest rozkładana na boisku wielofunkcyjnym. W zależności od warunków atmosferycznych lodowisko rozpoczyna działalność w grudniu. Obiekt zamykany jest na przełomie lutego i marca.
Na obiekcie znajduje się wypożyczalnia łyżew. Wypożyczenia łyżew dokonuje się na podstawie ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dziwnów lodowisko godziny otwarcia

Sztuczne lodowisko w Dziwnowie jest czynne w okresie sezonu zimowego w godzinach 14:00 – 20:00 w dni robocze. Lodowisko jest czynne dłużej w weekendy. W soboty i niedziele lodowisko jest czynne już od godziny 11:00. Dodatkowo w okresie ferii zimowych lodowisko będzie czynne od godziny 11:00 w dni robocze. Ostatnie wejście jest możliwe na godzinę przed zamknięciem. Na terenie lodowiska jest też wiata w której można założyć łyżwy oraz szatnia.

Lodowisko w Dziwnowie cennik

Ceny bletów na lodowisko w Dziwnowie mogą was pozytywnie zaskoczyć. Wiele osób zastanawia się ile kosztuje wejście na lodowisko w Dziwnowie. Wstęp na lodowisko jest darmowy. Opłaty pobierane są tylko za ewentualne wypożyczenie łyżew. Jeżeli przyjdziecie ze swoimi łyżwami to nie zapłacicie ani grosza za korzystanie z lodowiska. Wypożyczenie łyżew na godzinę kosztuje 5zł. Jednorazowe wejście trwa 55 minut.

Lodowisko przy moście w Dziwnowie

Informacje o lodowisku Dziwnów

Korzystanie z lodowiska odbywa się pod pewnymi warunkami:
– jednorazowo na tafli lodowiska może przebywać maksymalnie 40 osób.
– na lodowisku obowiązuje ruch prawostronny.
– za rzeczy pozostawione w szatni obsługa nie odpowiada.

Lodowisko Dziwnów – kontakt

Jeżeli szukacie danych kontaktowych to możecie się kontaktować z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Kultury w Dziwnowie (tel. 91 38 13 320). Na terenie otwartego obiektu przebywa pracownik MOSiK odpowiedzialny za obsługę lodowiska i wypożyczanie łyżew. Jeżeli potrzebujesz naostrzyć łyżwy to również jest taka możliwość na miejscu. Codziennie lód jest szlifowany, więc można się komfortowo ślizgać.

Przy Orliku możesz zaparkować samochód na bezpłatnym parkingu, więc rzeczy możesz zostawić w samochodzie lub w szatni. Taflę ogradzają wysokie bandy z tworzywa sztucznego.