Home

Noclegi w Dziwnowie

Dziwnów to znane nadmorskie miasteczko i gmina, którą tworzą dodatkowo: MiędzywodzieDziwnówek i Łukęcin. Każdego roku przyciąga kilkaset tysięcy, spragnionych wypoczynku nad polskim morzem. Dodatkowo rozbudowana baza noclegowa, którą tworzą hotele i pensjonaty, apartamenty z widokiem na morze oraz polecane domki i kwatery prywatne, jest dostępna na każdą kieszeń. Z drugiej strony w Dziwnowie i okolicy znajdziecie mnóstwo atrakcji, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Nie można zapomnieć, że Dziwnów to również duży port rybacki, a w ostatnich latach ważny ośrodek żeglarstwa regatowego. Fanom sportu miasteczko kojarzy się z Aleją Gwiazd Sportu i ogólnopolską imprezą pn. Festiwal Gwiazd Sportu, gdy to najbardziej znani sportowcy odsłaniają repliki swoich medali.

Wspaniałe miejsce nad polskim morzem

Jeżeli szukasz swojego miejsca nad Bałtykiem, gdzie można wypocząć w otoczeniu natury, to tylko tutaj. Po pierwsze, otoczenie wody i zróżnicowane akweny przyciągają zwolenników sportów wodnych. Tutaj organizujemy międzynarodowe regaty, a nawet żeglarskie Mistrzostwa Świata. Mamy wspaniałe warunki do uprawiania większości wodnych aktywności, a dodatkowo rozbudowaną infrastrukturę w postaci portów, marin i przystani. Po drugie, zastanawiasz się gdzie jechać nad morze na ryby? Morze, rzeka, jezioro, zatoka, zalew zadowolą również wędkarzy, którzy mogą łowić morskie i śródlądowe.

Nowoczesne obiekty sportowe nad morzem, rozbudowana sieć tras rowerowych oraz dedykowana baza hotelowa każdego roku ściągają do naszej gminy obozy sportowe, drużyny i profesjonalnych sportowców, którzy przygotowują się do kolejnych zawodów. Oczywiście aktywnie spędzają tutaj czas również kolonie i obozy harcerskie. Podsumowując, u nas nie można się nudzić. My Wam dostarczymy wiadomości z ostatniej chwili, zapowiedzi oraz przydatne informacje.

Gdzie jechać nad morze z dziećmi

Naszą gminę chętnie odwiedzają rodziny z dziećmi. Po pierwsze mamy bezpieczne, strzeżone kąpieliska, oznaczane Błękitną Flagą. Po drugie czyste i szerokie plaże sprzyjają wypoczynkowi z dziećmi. Trzecią sprawą są rodzinne atrakcje, których nie brakuje. Muzeum, Morskie Centrum Nauki, promenada i parki rozrywki sprawią, że Wasz pobyt nad morzem będzie pełen wrażeń i niezapomnianych wspomnień. Dodatkowo warto poznać historię regionu, ponieważ jest niezwykle ciekawa.