Strona główna Escape room Dziwnów

Escape room Dziwnów

Escape room Dziwnów to nic innego jak pokój zagadek w Dziwnowie. Głównym zadaniem uczestników tej gry jest wydostanie się z celi. Żeby to zrobić, musicie rozwiązać łańcuch zagadek i łamigłówek. Escape room Cela Dziwnów –  jedna z najciekawszych atrakcji dla dzieci w Dziwnowie oraz bardzo popularna rozrywka wśród młodzieży.

Pojawiła się nowa atrakcja turystyczna w Dziwnowie. Interaktywna gra typu ESCAPE ROOM to niezapomniane wrażenia i rozrywka na wysokim poziomie. W sezonie  Waszym zadaniem będzie ucieczka z więzienia. Cela Dziwnów to gra przeznaczona dla 2 osób. Musicie wydostać się z pomieszczenia, zanim wrócą strażnicy.

Atrakcje Dziwnówek

Oferujemy Wam dwa scenariusze do wyboru o różnym stopniu trudności. Pierwszy łatwiejszy, drugi trudniejszy dla osób od 18 roku życia. Pamiętaj, aby podać w trakcie telefonicznej rezerwacji który scenariusz wybieracie. Czy uda się Wam uciec? Sprawdźcie sami!

Escape room Cela Dziwnów

Pierwszy wariant jest łatwiejszy, głównie dla starszych dzieci i rodzin.
Niesłuszne oskarżenie, pokazowy proces w świetle telewizyjnych kamer i surowy wyrok. Spreparowane dowody i presja społeczna sprawiły, że zostaniecie przewiezieni do Centralnego Więzienia o zaostrzonym rygorze. To dla was wyrok śmierci. Jedyną szansą jest ucieczka z celi, ale zostało tylko 45 minut, zanim wrócą po was strażnicy. Ucieczka to jedyny ratunek.

Cela escape room Dziwnów

Drugi wariant jest trudniejszy – przeznaczony dla osób powyżej 1Budzą was granaty hukowe i krzyki antyterrorystów.  Zostajecie przewiezieni do aresztu. Gdzie za chwilę rozpoczną się przesłuchania. Nie postawiono jeszcze żadnych zarzutów, więc sami musicie rozwiązać śledztwo. Macie 45min, żeby udowodnić waszą niewinność.

Już teraz szykujemy dla was niespodziankę na wakacje , ale jeszcze nie zdradzamy szczegółów. Będzie to kolejny pokój zagadek o odmiennej tematyce.

Dziwnów atrakcje 2022

Najczęściej zadawane pytania

W Dziwnowie pojawi się nowa atrakcja turystyczna. Interaktywna gra typu ESCAPE ROOM to niezapomniane wrażenia i rozrywka na wysokim poziomie. W sezonie Waszym zadaniem będzie ucieczka z więzienia. Cela Dziwnów przeznaczona jest dla 2-3 osób, które muszą wydostać się z pomieszczenia, zanim wrócą strażnicy.

Escape room to przeniesiona z gier komputerowych do rzeczywistości interaktywna łamigłówka. Zostajecie uwięzieni w jednej z więziennych cel, a Waszym zadaniem będzie wydostać się. Jedyną drogą ucieczki jest rozwiązanie w ciągu 45 minut szeregu zagadek logicznych i zręcznościowych. Podejmiecie wyzwanie?

Muzeum Dziwnów

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Kto może brać udział w grze Escape Room
Gra przeznaczona jest dla każdego, kto lubi rozwiązywać łamigłówki. W trakcie gry musicie wykazać się umiejętnością logicznego myślenia, spostrzegawczością, sprytem i umiejętnością pracy w grupie. Osoby poniżej 15 roku życia zapraszamy z dorosłym opiekunem.

Czy Escape room Dziwnów jest bezpieczny

Pokój zagadek urządziliśmy w taki sposób, aby znajdowały się w nim niebezpieczne narzędzia – w końcu to więzienna cela 😉 Po pierwsze pomieszczenie ma ciągły monitoring. Po drugie w razie jakichkolwiek problemów można skorzystać z przycisku awaryjnego, który umożliwia natychmiastowe wyjście.

Jak zarezerwować grę

Każda gra wymaga wcześniejszej rezerwacji, którą można dokonać telefonicznie. W trakcie dokonywania rezerwacji należy: po pierwsze określić stopień trudności, a po drugie podać wiek uczestników.

Jak się należy przygotować do gry

Zapraszamy 10 minut przed czasem rezerwacji, pozwoli nam to na wprowadzenie do gry i omówienie zasad. Nie trzeba się specjalnie ubierać. W celach jest czysto i bezpiecznie, więc nie ma tu miejsca żeby się ubrudzić, jednak trzeba pamiętać, że w rozwiązywaniu zagadek należy zachować zdrowy rozsądek.
W trakcie gry nie wolno korzystać z telefonów i aparatów telefonicznych.

Co, jeśli utkniemy w martwym punkcie

Jeżeli nie będziecie mieli pomysłu na rozwiązanie zagadki, możecie skorzystać z podpowiedzi, jednak każda podpowiedź skraca czas o 5 minut.

Czy dostępne są karty podarunkowe vouchery

Wiemy jak dużą radość sprawia robienie prezentów bliskim. Często ciężko znaleźć oryginalny prezent, jednak z doświadczenia wiemy, że wizyta w naszym escape roomie to sprawdzony pomysł na prezent. Voucher można kupić przez internet (w takim przypadku ma postać elektronicznego pliku pdf), lub osobiście w Dziwnowie. (Aleja Gwiazd Sportu).

Jakie są opcje płatności

W chwili obecnej jedyną opcją płatności jest gotówka, ale bankomat znajduje się w odległości 250m.

Kiedy otwarty jest escape room

Uwaga! Obiekt nieczynny.