Strona główna Dziwnów Wielkanoc nad morzem

Dziwnów Wielkanoc nad morzem

Święta wielkanocne nad morzem to coraz bardziej popularny pomysł na spędzenie świąt. Dziwnów Wielkanoc i wiosenny pobyt nad morzem. Wiosna nad morzem sprawia, że wokół jest zielono i pięknie.

Wielkanoc Dziwnów
Wielkanoc nad morzem, gdzie warto jechać. Dziwnów na Święta Wielkanocne.

Pogoda na Wielkanoc nad morzem

Od kilku lat pogoda nas rozpieszcza i temperatury powietrza w okresie Świąt Wielkanocnych przypominają te z czerwca. Dlatego nikogo już nie dziwią parawany na plaży w okresie Wielkanocy. Trzeba uczciwie przyznać, że noce są jeszcze zimne, ale w dzień już prawie lato.

Dziwnów na Wielkanoc nad morzem – noclegi

W okresie Wielkanocy nie wszystkie obiekty noclegowe są już otwarte, ale apartament w Dziwnowie można spokojnie wynająć. Ceny noclegów w Dziwnowie też zachęcają, bo za pokój w Dziwnowie możecie zapłacić już od 40zł za osobę i bez dodatkowych opłat (np. parkowanie). Dodatkowo w dużych obiektach można liczyć na całodzienne wyżywienie oraz animacje i zajęcia dodatkowe.

Święta Wielkanocne nad morzem Dziwnów.
Święta Wielkanocne w Dziwnowie można spędzać na wiele sposobów. Spacer na falochron to jedna z atrakcji.

Co robić w Wielkanoc w Dziwnowie?

Jak spędzić Wielkanoc nad morzem? Atrakcji nie brakuje i to niezależnie od tego, czy preferujecie słodkie leniuchowanie, czy bardziej aktywne formy spędzania czasu. My przedstawimy kilka propozycji dla aktywnych:

Promenada w Dziwnowie – spacer promenadą, szczególnie jej nową częścią, będzie świetnym pomysłem. Możecie przysiąść na jednej z ławeczek i obserwować plażę i morze.

Plaża w Dziwnowie – poleżeć na plaży i powylegiwać się w słońcu, brzmi przyjemnie, ale nie zapomnijcie o parawanie. Jeżeli wolicie spacery po plaży to warto wybrać się do Międzywodzia lub Dziwnówka.

Ścieżki rowerowe w Dziwnowie – trasy rowerowe wokół Dziwnowa są zróżnicowane pod względem trudności. Możecie jeździć ścieżkami o nawierzchni drogowej, albo leśnymi szlakami.

Jezioro w Dziwnowie – popularne jeziorko to taka perełka natury ukryta na zachodnim brzegu Dziwny. Wzdłuż jeziora „Martwa Dziwna” biegnie szlak pieszy R-20.

Falochrony Dziwnów – falochrony to takie dziwnowskie molo, z którego można obserwować Dziwnów od strony morza.

Wielkanoc w Dziwnowie atrakcje dla gości hotelowych

Wiele obiektów noclegowych w Dziwnowie przygotowuje specjalne pakiety pobytowe dla swoich gości – Wielkanoc Dziwnów. Często organizowane są warsztaty rękodzieła lub zajęcia sportowo-edukacyjne. Warto szukać obiektów, które oferują więcej niż sam pokój. Takie rozszerzenie oferty wielkanocnej wymusza na właścicielach noclegów konkurencja.

Dziwnów Wielkanoc nad morzem i niezwykła pamiątka

Dodatkowo mamy dla Was jeszcze jeden ciekawy pomysł, który będzie fajną przygodą i unikalną pamiątką na lata. Co to za pomysł? Jest to profesjonalna sesja zdjęciowa nad morzem. Połącz przyjemne z pożytecznym. Po pierwsze sama sesja zdjęciowa może być ciekawym doświadczeniem dla Ciebie lub Twojej rodziny. Po drugie, zdjęcia z takiej sesji po obróbce cyfrowej będą powodem do zazdrości wśród Twoich znajomych. Dodatkowo będzie pamiątka na długie lata. Jednocześnie zdjęcia możesz wręczyć bliskiej osobie w prezencie.