Zobacz kto startuje od Grzegorza Jóźwiaka

Grzegorz Jóźwiak wraz z kandydatami do Rady Miejskiej zapraszają do udziału w wyborach samorządowych 21 października 2018r. Zobacz kto startuje od Grzegorza Jóźwiaka.

Okręg nr 1 – Sołectwo Łukęcin oraz część sołectwa Dziwnówek obejmująca ulice: Wolności numery nieparzyste od nr 19 do końca oraz 1 Maja numery parzyste od nr 14 do końca
Okręg nr 2 – Część sołectwa Dziwnówek obejmująca ulice: Wolności numery nieparzyste od nr 1 do 17 oraz numery parzyste, 1 Maja numery parzyste od nr 1 do nr 12 oraz numery nieparzyste, Adama Mickiewicza, Kamieńska, Kołobrzeska, Morska, Nad Zalewem, Osiedle Słoneczne, Osiedle Zacisze, Plażowa, Słoneczna, Zaułek, Zdrojowa

Okręg nr 3 – Część sołectwa Dziwnów Dolny obejmująca ulice: Jana Matejki od nr 7 do końca, Kaprala Koniecznego od nr 5 do końca, Kościelna numery parzyste od nr 32 do końca oraz numery nieparzyste od nr 51 do końca, Wybrzeże Kościuszkowskie numery parzyste od nr 4 do końca oraz numery nieparzyste od nr 11 do końca, Krzywa, Marzeń, Pionierska, Słoneczna, Tęsknoty, Westchnień, Wilków Morskich

Okręg nr 4 – Część Sołectwa Dziwnów Dolny obejmująca ulice: Jana Matejki od nr 1 do nr 6, Juliusza Słowackiego od nr 21g do końca, Kaprala Koniecznego od nr 1 do nr 4, Kościelna numery parzyste od nr 2 do nr 30 oraz numery nieparzyste od nr 1 do nr 49, Wybrzeże Kościuszkowskie nr 2 oraz numery nieparzyste od nr 1 do nr 9E, Harcerska, Niezłomnych, Szosowa

Okręg nr 5 – Część Sołectwa Dziwnów Górny obejmująca ulice: Adama Mickiewicza od nr 1 do nr 4 i 4a oraz od nr 40 do końca, Henryka Sienkiewicza od nr 6 do nr 7, Juliusza Słowackiego od nr 20 do nr 21f, Parkowa

Okręg nr 6 – Część Sołectwa Dziwnów Górny obejmująca ulice: Adama Mickiewicza od nr 5 do nr 8 oraz od nr 31 do nr 39, Henryka Sienkiewicza nr 4 i 5, Juliusza Słowackiego od nr 18 do nr 19, Jana Kochanowskiego, Mała

Okręg nr 7 – Część Sołectwa Dziwnów Górny obejmująca ulice: Adama Mickiewicza od nr 9 do nr 17 oraz od nr 28 do nr 30, Henryka Sienkiewicza nr 1 – 3a, Juliusza Słowackiego od nr 8 do nr 17, Marii Konopnickiej, Władysława Reymonta

Okręg nr 8 – Część Sołectwa Dziwnów Górny obejmująca ulice: Adama Mickiewicza od nr 18 do nr 27, Juliusza Słowackiego od nr 1 do nr 7, Osiedle Rybackie od nr 1 do nr 10g oraz od nr 101A do nr 138H, Elizy Orzeszkowej, Stefana Żeromskiego

Okręg nr 9 – Część Sołectwa Dziwnów Górny obejmująca ulice: Osiedle Rybackie od nr 11 do nr 101, Przymorze

Okręg nr 10 – Część Sołectwa Dziwna obejmująca ulice: Dziwna od nr 1 do nr 9

Okręg nr 11 – Część Sołectwa Dziwna obejmująca ulice Dziwna nr 10 i od nr 13 do końca, Komandorska, Marynarki Wojennej, Spadochroniarzy Polskich

Okręg nr 12 – Część Sołectwa Dziwna obejmująca ulice Dziwna nr 11 i 12

Okręg nr 13 – Część Sołectwa Międzywodzie obejmująca ulice: Klonowa, Kwiatowa, Łąkowa, Osiedle Nad Zalewem, Pogodna, Radosna, Słoneczna, Sportowa, Westerplatte od nr 1 do nr 3, Zatoczna

Okręg nr 14 – Część Sołectwa Międzywodzie obejmująca ulice: Armii Krajowej numery nieparzyste od nr 1 do nr 13 oraz numery parzyste od nr 2 do nr 4B, Rybacka nr 1, 1a oraz numery parzyste od nr 2 do nr 10, Westerplatte od nr 4 do końca, Morska, Puławska, Przylesie, Skrajna, Warszawska, Wojska Polskiego, Zaciszna

Okręg nr 15 – Część Sołectwa Międzywodzie obejmująca ulice: Armii Krajowej numery nieparzyste od nr 15 do końca oraz numery parzyste od nr 6 do końca , Rybacka numery nieparzyste od nr 3 do końca oraz numery parzyste od nr 12 do końca, Bałtycka, Brzozowa, Jasna, Kasztanowa, Krótka, Leśna, Parkowa, Poprzeczna, Plażowa, Sosnowa, Spokojna, Szkolna, Turystyczna, Wakacyjna, Wczasowa, Zielona, Zwycięstwa

Materiał finansowany ze środków KWW Grzegorza Jóźwiaka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.