Program Finału The Tall Ship Races

Program Finału The Tall Ship Races

Dzisiaj w Szczecinie rozpoczyna się największa impreza żeglarska tego roku w Polsce – finał regat wielkich żaglowców The Tall Ship Races 2017. Zobacz program „tol szpiów”.

PROGRAM THE TALL SHIPS RACES 2017:

PIĄTEK, 4 SIERPNIA

Wały Chrobrego
od 8:00-22:00 Powitanie przypływających jednostek
16:00-24:00 Jarmark pod Żaglami

Łasztownia
08.00-22.00 Powitanie przypływających jednostek
09.00-24.00 Festiwal Rzeźby w Piasku
16.00-21.00 Strefa Namiotów Sferycznych
16.00-24.00 Jarmark pod Żaglami
16.00-24.00 Wesołe Miasteczka
19.00-23.30 Samba Port Festival

Bulwar Gdyński
16.00-02.00 Scena Chillout

Wyspa Grodzka
14.00-20.00 Strefa Sportu – turnieje i zabawy sportowe

Plac Adama Mickiewicza
16:00-20:00 Strefa Dziecięca – zabawy, animacje, spektakle, występy zespołów, warsztaty
16.00-20.00 Family Travel Festival

Nabrzeże Wieleckie
17.00-23.00 Scena na wodzie, koncert zespołów: Dair, Qftry, Stary Szmugler, Jackpot, The Klezmafon (Bulwar Piastowski)

Jana z Kolna
16:00-24:00 Jarmark pod Żaglami
16:00-24:00 Wesołe Miasteczka

Park Żeromskiego
17.00-01.40 Kino Żeglarskie

SOBOTA, 5 SIERPNIA

Wały Chrobrego
08.00-12.00 Powitanie przypływających jednostek
10.00-02.00 Jarmark pod Żaglami

Łasztownia
08.00-12.00 Powitanie przypływających jednostek
09.00-24.00 Festiwal Rzeźby w Piasku
10.00-18.00 Festiwal Orkiestr Dętych
10.00-21.00 Strefa Namiotów Sferycznych
10.00-02.00 Festiwal Smaków Food Trucków
10.00-02.00 Jarmark pod Żaglami
10.00-02.00 Wesołe Miasteczka
14.50 Wypuszczenie gołębi – przy Starej Rzeźni
18.30-23.30 Scena Łasztownia – koncert zespołów Stare Dzwony, Perły i Łotry, Ryczące 20
22.00-23.30 Samba Port Festival

Bulwar Gdyński
10.00-21.00 Gry, animacje, projekcje filmowe w namiocie technologicznym home.pl
12.00-02.00 Scena Chillout

Port Jachtowy
10.00 – 20.00 Przystanek tramwaju wodnego (bezpłatne bilety w namiocie TT-Line)

Jana z Kolna
10.00-16.00 Wyścigi drezyn z OT Logistics
10.00-02.00 Jarmark pod Żaglami
10.00-02.00 Wesołe Miasteczka

Pokłady jednostek
10.00-20.00 Zwiedzanie jednostek (pokłady jednostek klasy A i B)
13.00-24.00 Obchody 25-lecia żaglowca Fryderyk Chopin (Łasztownia, pokład Fryderyka Chopina)

Scena Główna
19.30 Uroczyste otwarcie Finału Regat TSR
20.00-22.00 Koncert Andrei Bocellego
22.00-22.15 Pokaz sztucznych ogni

Cmentarz Centralny
12.00 Złożenie kwiatów pod pomnikiem „Tym, którzy nie powrócili z morza”

Wyspa Grodzka
10.00-22.00 Strefa Sportu – turnieje i zabawy sportowe

Nabrzeże Wieleckie
10.00-20.00 Przystanek tramwaju wodnego (bezpłatne bilety do odebrania w namiocie TT-Line)
15.00-22.15 Scena na wodzie, koncert zespołów: Klang, MuzyKajaka, Nierobbersi, Kraków Street Band, Bleu Bossa, After Blues

Park Żeromskiego
10.00-19.00 Strefa Sportu – Wesołe zabawy i turnieje
11.00-01.40 Kino Żeglarskie

Dziewoklicz
11.00-17.00 Spływ kajakowy dla mieszkańców (wydarzenie towarzyszące)

Plaża Miejska Głębokie
17.00-20.00 Wakeboard dla mieszkańców (wydarzenie towarzyszące)

Plac Adama Mickiewicza
12.00-20.00 Strefa Dziecięca
12.00-20.00 Family Travel Festival

NIEDZIELA, 6 SIERPNIA

Wały Chrobrego
16.00 Parada Załóg – Trasa parady: Wały Chrobrego – Teatr Letni
10.00-02.00 Jarmark pod Żaglami

Katedra Św. Jakuba
12.00 Msza Święta „Za tych, co na morzu”

Łasztownia
09.00-24.00 Festiwal Rzeźb w Piasku
10.00-21.00 Strefa Namiotów Sferycznych
10.00-02.00 Festiwal Smaków Food Trucków
10.00-02.00 Jarmark pod Żaglami
10.00-02.00 Wesołe Miasteczka
10.30-14.30 Festiwal Orkiestr Dętych
14.00-15.00 Nabożeństwo ekumeniczne – scena
18.30-23.30 Scena Łasztownia – koncer zespołów: Stare Dzwony, Perły i Łotry, Ryczące 20

Teatr Letni
17.00-17.30 Program artystyczny
17.30-18.00 Rozdanie nagród przez STI

Pokłady jednostek
10.00-20.00 Zwiedzanie jednostek (pokłady jednostek klasy A i B)
15.00-16.00 Wodowanie książki „Zobaczyć Cape Horn. Czy warto było?” (Fryderyk Chopin – Łasztownia)
16.00-17.30 Uroczystość zmiany portu macierzystego STS Kapitan Borchartd na Szczecin. Uroczystość wodowania znaczka okolicznościowego Poczty Polskiej oraz książki K. Wolnik-Sayny „Przez morze bez kapci” – kapitan Borchatdt. (STS Kapitan Borchardt – Nabrzeże Starówka)
17.30-22.30 Koncerty zespołów: Shantażyści, Hard Times, Dominia Żukowska i Andrzej Korcyki (Fryderuk Chopin)

Bulwar Gdyński
10.00-21.00 Gry, animacje, projekcje filmowe w namiocie technologicznym home.pl
11.30-12.00 Orszak literacki – wodowanie statków poezji
12.00-02.00 Scena Chillout

Port Jachtowy
10.00 – 20.00 Przystanek tramwaju wodnego (bezpłatne bilety w namiocie TT-Line)

Scena Główna
20.00-22.00 Koncert The Voice of Poland: Rafał Brzozowski, Adam Stachowiak, Sarsa, Damian Ukeje, Andrzej Piaseczny, Anna Karwan, Antek Smykiewicz, Mateusz Grędzińśki, Natalia Nykiel, Afromental

Wyspa Grodzka
10.00-22.00 Strefa Sportu – turnieje i zabawy sportowe

Plac Adama Mickiewicza
12.00-20.00 Strefa Dziecięca
12.00-20.00 Family Travel Festival

Nabrzeże Wieleckie
10.00-20.00 Przystanek tramwaju wodnego (bezpłatne bilety w namiocie TT-Line)
15.00-22.15 Scena na wodzie, koncert zespołów: Mechanicy Szanty, Perły i Łotry, Ryczące 20, Klang, Shantażyści, Hard Times (Bulwar Piastowski)

Park Żeromskiego
11.00-01.40 Kino Żeglarskie

Plaża Miejska Głębokie
13.00-20.00 Wakeboard dla mieszkańców (wydarzenie towarzyszące)

Opera na Zamku
19.00 Prawykonanie utworu symfonicznego „ODYSSEA” Henriego Seroki (koncert biletowany)

Jana z Kolna
10.00-16.00 Wyścigi drezyn z OT Logistics
10.00-02.00 Jarmark pod Żaglami
10.00-02.00 Wesołe Miasteczka

PONIEDZIAŁEK, 7 SIERPNIA

Wały Chrobrego
10.00-02.00 Jarmark pod Żaglami

Łasztownia
09.00-24.00 Festiwal Rzeźb w Piasku
10.00-21.00 Strefa Namiotów Sferycznych
10.00-02.00 Festiwal Smaków Food Trucków
10.00-02.00 Jarmark pod Żaglami
10.00-02.00 Wesołe Miasteczka
16.00-22.15 Formacja, The Klezmafon, Tonam i Synowie, Emerald

Scena Główna
20.00 Koncert – Radia Zet – Kayah i C-BooL

Bulwar Gdyński
12.00-02.00 Scena Chillout

Port Jachtowy
10.00 – 20.00 Przystanek tramwaju wodnego (bezpłatne bilety w namiocie TT-Line)

Pokłady jednostek
10.00-20.00 Zwiedzanie jednostek (pokłady jednostek klasy A i B)
17.30-22.30 Koncert zespołów: Arek Wizło i Waldemar Mieczkowski, Shantażyści (Fryderyk Chopin – Łasztownia)

Wyspa Grodzka
10.00-22.00 Strefa Sportu – turnieje i zabawy sportowe

Plac Adama Mickiewicza
16.00-20.00 Strefa Dziecięca
16.00-20.00 Family Travel Festival

Jana z Kolna
10.00-16.00 Wyścigi drezyn z OT Logistics
10.00-02.00 Jarmark pod Żaglami
10.00-02.00 Wesołe Miasteczka

Nabrzeże Wieleckie
10.00-20.00 Przystanek tramwaju wodnego (bezpłatne bilety w namiocie TT-Line)
16.00-20.45 Scena na wodzie, koncert zespołów: Klezmafon, Tonam i Synowie, Formacja, Dominika Żukowska i Andrzej Korycki (Bulwar Piastowski)

Park Żeromskiego
11.00-22.30 Kino Żeglarskie

WTOREK, 8 SIERPNIA

Wały Chrobrego
06.00-10.00 Pożegnanie wypływających jednostek
10.00-16.00 Jarmark pod Żaglami

Łasztownia
06.00-10.00 Pożegnanie wypływających jednostek
09.00-22.00 Festiwal Rzeźby w Piasku
10.00-16.00 Festiwal Smaków Food Trucków
10.00-16.00 Jarmark pod Żaglami
10.00-16.00 Wesołe Miasteczka

Jana z Kolna
10.00-16.00 Jarmark pod Żaglami
10.00-16.00 Wesołe Miasteczka

Wyspa Grodzka
10.00-16.00 Strefa Sportu

Świnoujście – Międzyzdroje
14.00-16.00 parada jednostek pod żaglami

źródło: tallships.szczecin.eu

Podobne

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.