Jak głosowali mieszkańcy Gminy Dziwnów

Wczoraj odbyły się wybory do Parlamentu Europejskiego. Zobacz jak głosowano w Gminie Dziwnów. Łącznie oddano 2 471 ważnych głosów.

Okręg nr 1 Świetlica środowiskowa, Dziwnówek

Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY – 8 głosów
TUDUJ Krzysztof 5
ŚLUSARCZYK Estera 1
WAWRUSZCZAK Iwona Elżbieta 1
STATECZNY Adrian Jan 1
Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA – 41 głosów
KUCHARSKA-DZIEDZIC Anita Agnieszka 19
ZAGAŁA Sven 7
WEZGRAJ Jacek Artur 4
PAPROCKA Katarzyna Petronela 1
DRUBKOWSKA Monika 1
OLSZEWSKI Łukasz Patryk 2
KOTULA Katarzyna Agata 5
ZIÓŁKOWSKI Jakub 2
Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI – 241 głosów
LIBERADZKI Bogusław Marian 68
ARŁUKOWICZ Bartosz Adam 142
POLAK Elżbieta Anna 9
RZEPA Jarosław Michał 17
DUDAR Ewa 3
DUDŹ Katarzyna Zofia 1
FEDAK Jolanta Beata 1
Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ – 176 głosów
BRUDZIŃSKI Joachim Stanisław 111
HOC Czesław 3
RAFALSKA Elżbieta 36
MATERNA Jerzy Marian 4
JACH Michał 1
KAMIŃSKI Michał 16
HATKA Helena 1
JACYNA-WITT Małgorzata Anna 3
DAJCZAK Władysław 1
Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS – 2 głosy
RUSZKOWSKA Adrianna 1
WIŚNIEWSKI Robert Paweł 1
Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 – 8 głosów
TOMCZYK-IWKO Olimpia Joanna 3
SAJDAK-WASIK Agnieszka Andżelika 1
PALIJ Tomasz Jacek 2
ROMECKI Stefan Józef 1
GUZIKOWSKI Jacek Piotr 1

Okręg nr 2 Świetlica środowiskowa, ul. Niezłomnych 1A

Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY – 16 głosów
TUDUJ Krzysztof 5
SZAŁATA Joanna Irena 2
ŚLUSARCZYK Estera 3
SZENDEROWICZ Klaudia 3
MAZUR Paweł Przemysław 2
STATECZNY Adrian Jan 1
Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA – 26 głosów
KUCHARSKA-DZIEDZIC Anita Agnieszka 17
ZAGAŁA Sven 5
PROKOP-PACZKOWSKA Małgorzata Barbara 1
PAPROCKA Katarzyna Petronela 3
Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI – 232 głosy
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
LIBERADZKI Bogusław Marian 60
ARŁUKOWICZ Bartosz Adam 147
POLAK Elżbieta Anna 7
PAHL Witold 1
RZEPA Jarosław Michał 13
DUDAR Ewa 1
JABŁOŃSKA Elżbieta 3
Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ – 122 głosy
BRUDZIŃSKI Joachim Stanisław 83
HOC Czesław 1
RAFALSKA Elżbieta 19
MATERNA Jerzy Marian 1
GOLIŃSKA Małgorzata Joanna 1
JACH Michał 3
KAMIŃSKI Michał 9
HATKA Helena 1
JACYNA-WITT Małgorzata Anna 4
Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS – 5 głosów
ZIMMERMANN Julia Eliza 1
BEDNARSKI Sebastian Waldemar 1
WÓJCIK Joanna Katarzyna 1
SZMYTKOWSKI Michał Paweł 2
Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 – 9 głosów
TOMCZYK-IWKO Olimpia Joanna 3
SAJDAK-WASIK Agnieszka Andżelika 1
KNOP Roman 1
GROC Artur Dariusz 1
ZDÓNEK Natalia Lucyna 1
GUZIKOWSKI Jacek Piotr 2

Okręg nr 3 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Władysława Reymonta 10

Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY – 24 głosy
TUDUJ Krzysztof 6
CHMIELEWSKI Krzysztof Robert 2
SZAŁATA Joanna Irena 3
ŚLUSARCZYK Estera 1
SZENDEROWICZ Klaudia 5
PISZCZEK Arkadiusz Andrzej 2
MAZUR Paweł Przemysław 2
STATECZNY Adrian Jan 3
Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA – 47 głosów
KUCHARSKA-DZIEDZIC Anita Agnieszka 32
ZAGAŁA Sven 4
PROKOP-PACZKOWSKA Małgorzata Barbara 2
WEZGRAJ Jacek Artur 1
PAPROCKA Katarzyna Petronela 3
CZYPICKI Wojciech Janusz 1
DRUBKOWSKA Monika 3
KOTULA Katarzyna Agata 1
Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI – 360 głosów
LIBERADZKI Bogusław Marian 113
ARŁUKOWICZ Bartosz Adam 199
POLAK Elżbieta Anna 9
PAHL Witold 4
RZEPA Jarosław Michał 25
ANIŚKO Tomasz Witold 2
DUDAR Ewa 1
JABŁOŃSKA Elżbieta 2
FEDAK Jolanta Beata 5
Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ – 200 głosów
BRUDZIŃSKI Joachim Stanisław 155
HOC Czesław 5
RAFALSKA Elżbieta 23
MATERNA Jerzy Marian 1
GOLIŃSKA Małgorzata Joanna 5
KAMIŃSKI Michał 8
HATKA Helena 2
JACYNA-WITT Małgorzata Anna 1
Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS – 8 głosów
ZIMMERMANN Julia Eliza 5
RUSZKOWSKA Adrianna 2
MALISZ Zofia Anna 1
Razem 8
Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
TOMCZYK-IWKO Olimpia Joanna 10
KOWALCZUK Ryszard Stanisław 2

Okręg nr 4 Świetlica środowiskowa, Dziwna 4a/1

Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY – 16 głosów
TUDUJ Krzysztof 7
CHMIELEWSKI Krzysztof Robert 3
SZAŁATA Joanna Irena 2
PISZCZEK Arkadiusz Andrzej 1
MAZUR Paweł Przemysław 3
Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA – 46 głosów
KUCHARSKA-DZIEDZIC Anita Agnieszka 25
ZAGAŁA Sven 3
PROKOP-PACZKOWSKA Małgorzata Barbara 5
WEZGRAJ Jacek Artur 3
PAPROCKA Katarzyna Petronela 3
CZYPICKI Wojciech Janusz 1
DRUBKOWSKA Monika 3
OLSZEWSKI Łukasz Patryk 1
KOTULA Katarzyna Agata 1
ZIÓŁKOWSKI Jakub 1
Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI – 196 głosów
LIBERADZKI Bogusław Marian 55
ARŁUKOWICZ Bartosz Adam 109
POLAK Elżbieta Anna 5
RZEPA Jarosław Michał 23
DUDAR Ewa 2
JABŁOŃSKA Elżbieta 2
Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ – 55 głosów
BRUDZIŃSKI Joachim Stanisław 38
HOC Czesław 1
RAFALSKA Elżbieta 8
JACH Michał 2
KAMIŃSKI Michał 2
JACYNA-WITT Małgorzata Anna 4
Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS – 2 głosy
ZIMMERMANN Julia Eliza 2
Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 – 9 głosów
TOMCZYK-IWKO Olimpia Joanna 4
KNOP Roman 1
KOWALCZUK Ryszard Stanisław 1
GROC Artur Dariusz 1
ZDÓNEK Natalia Lucyna 2

Okręg nr 4 Świetlica środowiskowa, ul. Zatoczna 34

Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY – 12 głosów
TUDUJ Krzysztof 6
CHMIELEWSKI Krzysztof Robert 1
ŚLUSARCZYK Estera 1
SZENDEROWICZ Klaudia 2
GŁADKOW Jan 1
STATECZNY Adrian Jan 1
Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA – 39 głosów
KUCHARSKA-DZIEDZIC Anita Agnieszka 22
ZAGAŁA Sven 1
PROKOP-PACZKOWSKA Małgorzata Barbara 5
WEZGRAJ Jacek Artur 1
PAPROCKA Katarzyna Petronela 2
CZYPICKI Wojciech Janusz 1
OLSZEWSKI Łukasz Patryk 3
KOTULA Katarzyna Agata 2
ZIÓŁKOWSKI Jakub 2
Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI – 325 głosów
LIBERADZKI Bogusław Marian 44
ARŁUKOWICZ Bartosz Adam 230
POLAK Elżbieta Anna 11
RZEPA Jarosław Michał 30
ANIŚKO Tomasz Witold 2
DUDAR Ewa 3
JABŁOŃSKA Elżbieta 2
DUDŹ Katarzyna Zofia 2
FEDAK Jolanta Beata 1
Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ – 222 głosy
BRUDZIŃSKI Joachim Stanisław 163
HOC Czesław 3
RAFALSKA Elżbieta 41
MATERNA Jerzy Marian 2
GOLIŃSKA Małgorzata Joanna 1
JACH Michał 3
KAMIŃSKI Michał 6
HATKA Helena 1
JACYNA-WITT Małgorzata Anna 2
Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 – 12 głosów
TOMCZYK-IWKO Olimpia Joanna 8
KNOP Roman 2
KOWALCZUK Ryszard Stanisław 1
ZDÓNEK Natalia Lucyna 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.