Escape room

Nasze pokoje

Atrakcje w Dziwnowie escape roomCela nr 4 escape room Dziwnów

Niesłuszne oskarżenie, pokazowy proces w świetle kamer i surowy wyrok. Spreparowane dowody i presja społeczna sprawiły, że zostaniecie przewiezieni do Centralnego Więzienia o zaostrzonym rygorze. To dla was wyrok śmierci. Jedyną szansą jest ucieczka z celi, ale zostało tylko 45 minut, zanim wrócą po was strażnicy.  Ucieczka to jedyny ratunek.

Dziwnów komnata escape roomCela R escape room Dziwnów

Budzą was granaty hukowe i krzyki antyterrorystów.  Zostajecie przewiezieni do aresztu. Gdzie za chwilę rozpoczną się przesłuchania. Nie postawiono jeszcze żadnych zarzutów, więc sami musicie rozwiązać śledztwo. Macie 45min, żeby udowodnić waszą niewinność.

Gra dla 1-3

Czas 45 min

Od 15 lat

2 stopnie trudności

Kontakt

Godziny otwarcia

poniedziałek 11:00–21:00
wtorek 11:00–21:00
środa 11:00–21:00
czwartek 11:00–21:00
piątek 11:00–23:00
sobota 11:00–23:00
niedziela 11:00–23:00

Otwarcie 28.04.2017r.

Adres

ul. Reymonta 10 (Aleja Gwiazd Sportu)
72-420 Dziwnów

Uwaga, każda gra wymaga wcześniejszej rezerwacji telefonicznej.

Najczęściej zadawane pytania

Dziwnów atrakcje 2018

W Dziwnowie pojawiła się nowa atrakcja turystyczna. Interaktywna gra typu ESCAPE ROOM to niezapomniane wrażenia i rozrywka na wysokim poziomie. W sezonie 2017 Waszym zadaniem będzie ucieczka z więzienia. Cela Dziwnów przeznaczona jest dla 2-3 osób, które muszą wydostać się z pomieszczenia, zanim wrócą strażnicy.

Czym jest Cela Dziwnów Escape Room
Escape room to przeniesiona z gier komputerowych do rzeczywistości interaktywna łamigłówka. Zostajecie uwięzieni w jednej z więziennych cel, a Waszym zadaniem jest wydostać się. Jedyną drogą ucieczki jest rozwiązanie w ciągu 45 minut szeregu zagadek logicznych i zręcznościowych. Podejmiecie wyzwanie?

Kto może brać udział w grze


Gra przeznaczona jest dla każdego, kto lubi rozwiązywać łamigłówki. W trakcie gry musicie wykazać się umiejętnością logicznego myślenia, spostrzegawczością, sprytem i umiejętnością pracy w grupie. Osoby poniżej 15 roku życia zapraszamy z dorosłym opiekunem.
Czy to jest bezpieczne


Pokój jest urządzony w ten sposób, by nie znajdowały się w nim niebezpieczne narzędzia – w końcu to więzienna cela 😉 Pomieszczenie jest ciągle monitorowane, a w razie jakichkolwiek problemów można skorzystać z przycisku awaryjnego, który umożliwia natychmiastowe wyjście.
Jak zarezerwować grę


Każda gra wymaga wcześniejszej rezerwacji, którą można dokonać telefonicznie lub osobiście przy ulicy Reymonta 10 w Dziwnowie. W trakcie dokonywania rezerwacji należy określić stopień trudności i podać wiek uczestników.
Jak się należy przygotować do gry


Zapraszamy 10 minut przed czasem rezerwacji, pozwoli nam to wprowadzenie do gry i omówienie zasad.
Nie trzeba się specjalnie ubierać. W celach jest czysto i bezpiecznie, nie ma tu miejsca żeby się ubrudzić.
W trakcie gry nie wolno korzystać z telefonów i aparatów telefonicznych.
Co, jeśli utkniemy w martwym punkcie


Jeżeli nie będziecie mieli pomysłu na rozwiązanie zagadki, możecie skorzystać z podpowiedzi, która pojawi się na monitorze.
Czy dostępne są karty podarunkowe vouchery


Wiemy jak dużą radość sprawia robienie prezentów bliskim. Często ciężko znaleźć oryginalny prezent, jednak z doświadczenia wiemy, że wizyta w naszym escape roomie to sprawdzony pomysł na prezent. Voucher można kupić przez internet (wtedy ma postać elektronicznego pliku pdf), lub osobiście w Dziwnowie przy ulicy Reymonta 10 (Aleja Gwiazd Sportu).
Jakie są opcje płatności


W chwili obecnej jedyną opcją płatności jest gotówka. Bankomat znajduje się w odległości 250m.