Aplikacja Dziwnow4fun
Aplikacja mobilna Dziwnów4fun to wybrane atrakcje Dziwnowa oznaczone specjalnymi tablicami.

Zwiedzanie Dziwnowa wchodzi w nowy wymiar. Dzięki aplikacji na telefon lub tablet zobaczycie ukryty świat, niewidoczny w rzeczywistości. Oczywiście aplikacja jest dostępna za darmo, a dodatkowo możecie zdobyć duże rabaty w Dziwnowie. „Dziwnów 4 fun” to pierwszy tego typu projekt nad morzem w województwie zachodniopomorskim. Nie czekaj i przyłącz się do gry.

Aplikacja mobilna Dziwnów4fun

Dziwnów4fun to aplikacja przeznaczona na telefony i tablety, która umożliwia zwiedzanie atrakcji w Dziwnowie z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości.

Dziwnow4fun – skąd pobrać aplikację

Aplikacja jest dostępna na system Android i iOS i dostępna w sklepach z aplikacjami dla poszczególnych platform. Wystarczy pobrać i zainstalować na wybranym urządzeniu, by dołączyć do gry.
Google Play>>
App Store >>

Jakie korzyści płyną z korzystania z aplikacji Dziwnów4fun

Po pierwsze aplikacja pozwala na zwiedzanie atrakcji Dziwnowa z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości. To nowatorskie rozwiązanie dzięki, któremu zobaczycie dodatkowe elementy otoczenie, niedostępne bez aplikacji. Drugą rzeczą jest mapa atrakcji, które warto zobaczyć. Kolejna sprawa do atrakcja dla najmłodszych, którzy pochłonięci przez świat gier komputerowych, mogą łączyć zwiedzanie z zabawą.